لطفا صبر کنید ...خدمات

تستهای روانشناسی و تیپ شناسی شخصیت و رفتار شناسی بر اساس مدل جهانی دیسک (DISK)

لطفا قبل از انجام تست ، کد ورود به آزمون را توسط پیام به شماره واتساپ از متخصص دریافت نمایید.

۱- آزمون هوش هیجانی ( EQ- I)

توسعه هوش هیجانی می تواند تفاوت شکست و یا موفقیت در زندگی شخصی و شغلی هر فرد را مشخص کند.

https://RavanYar.ir/RunWeb

۲- آزمون افسردگی ( BDI-II)


افسردگی مانند سایر اختلالات روانی با علائمی همراه است که روند عادی زندگی روزمره را تغییر می‌دهند مثل تغییرات خواب و اشتها و عدم تمرکز ‌و …

https://RavanYar.ir/RunWeb

۳- آزمون عزت نفس (SEI)

کمبود عزت نفس، موجب می‌شود در تصمیم گیری‌ها، برای دانش، نگرش، تجربه و الگوهای ارزشی خودمان،‌ به اندازه‌ی دیگران، اعتبار قائل نباشیم و به همین دلیل، برای اطرافیان سهمی بیش از آنچه باید، در تصمیم‌گیری‌های شخصی خود قائل شویم.

https://RavanYar.ir/RunWeb

۴- آزمون کمالگرایی ( PI)

کمال گرایی مجوعه‌ای از افکار همراه با خودخوری است و شما را وادار می‌کند بخواهید به اهدافی برسید که از نظر عملی غیرواقع‌گرایانه هستند، بلا‌های زیادی سر شما می‌آورند و زندگی شما را سخت می‌کنند.

https://RavanYar.ir/RunWeb

۵- آزمون طرحواره ها ( YSQ)

تجربه آسیب هایی چون طردشدن ، انتقاد ، بدرفتاری ، بی توجهی و محرومیت هیجانی و توجه و حمایت افراطی و بیش از حد و… در دوران کودکی موجب شکل گیری تله ها و طرحواره های ذهنی ما می شوند که در زندگی خانوادگی و شغلی فعلی ما اثر خواهند گذاشت .

https://RavanYar.ir/RunWeb

۶ – تعارضات زناشویی ( MCQ-R)

https://RavanYar.ir/RunWeb

۷ – تست ۴ مدل رفتاری Disc

برای انجام تست با متخصص از طریق واتساپ تماس حاصل فرمایید .

یکی از معروف ترین ابزارهای برقراری روابط موثر و شناخت افراد مهارتهای ارتباطی مبتنی بر روش دیسک است. این مدل چهار الگوی رفتاری و شخصیتی را معرفی کرده و راه های ارتباطی موثر با هرکدام از این الگو ها بیان می کند. هدف اصلی مدل دیسک ترسیم نقشه صحیح حرکت برای انتخاب درست و ازدواج موفق ، تعامل سازنده با سایرین به منظور کسب نتایج دلخواه از مذاکرات کاری، روابط خانوادگی ، زوجین و ارتباطات دوستانه با آموختن الگوهای رفتاری افراد می باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق است به دکتر فرحزاد عباسیان. طراحی وب سایت توسط رایان